TC33X-2-501E אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
גיליון נתונים
500 Ohms 0.15W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TC33X-2-501E
מק"ט מוצר של DigiKey
TC33X-2-501ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TC33X-2-501ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TC33X-2-501EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC33X-2-501E
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TC33X-2-501E דגמים
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
התנגדות
500 Ohms
הספק (Watts)
0.15W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.150"‎‏‏ × ‎0.142"‎‏ (3.80 מ"מ ×‏ 3.60 מ"מ)‎
טולרנס
±25%