TC33X-2-501G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
500 Ohms 0.15W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TC33X-2-501G
מק"ט מוצר של DigiKey
TC33X-2-501G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC33X-2-501G
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TC33X-2-501G דגמים
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
התנגדות
500 Ohms
הספק (Watts)
0.15W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.150"‎‏‏ × ‎0.142"‎‏ (3.80 מ"מ ×‏ 3.60 מ"מ)‎
טולרנס
±25%