WS5M1001J
מק"ט מוצר של DigiKey
WS5M1001JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
WS5M1001JTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WS5M1001J
תיאור
RES 1K OHM 5% 5W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WS5M1001J דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C