ZV35K1210251NIR1
מק"ט מוצר של DigiKey
118-ZV35K1210251NIR1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-ZV35K1210251NIR1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-ZV35K1210251NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZV35K1210251NIR1
תיאור
VARISTOR 56V 250A 1210
תיאור מפורט
56 V 250 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1210 (3225 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
61.6 V
זרם - נחשול
250 A
סדרה
אנרגיה
2.2J
קיבוליות @ תדר
670 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
35 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
45 V
מתח וואריסטור (מינ')
50.4 V
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
56 V