RAVF164DJT100R
מק"ט מוצר של DigiKey
RAVF164DJT100RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RAVF164DJT100RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RAVF164DJT100RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVF164DJT100R
תיאור
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohm ±5% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RAVF164DJT100R דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
100mW
יצרן
Stackpole Electronics Inc
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
100
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
טולרנס
±5%