ACPL-217-50DE
מק"ט מוצר של DigiKey
516-2894-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
516-2894-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
516-2894-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACPL-217-50DE
תיאור
OPTOISOLTR 3.75KV 1CH TRANS 4-SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Optoisolator טרנזיסטור יציאה 3750Vrms 1 ערוצי ‎4-SO‎
מודלים EDA/CAD
ACPL-217-50DE דגמים
קטגוריה
סוג היציאה
טרנזיסטור
יצרן
Broadcom Limited
מתח - יציאה (מקס')
80V
Digi-Reel®
זרם - יציאה / ערוץ
50mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.2V
מספר הערוצים
1
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
50 mA
מתח - בידוד
3750Vrms
רוויית Vce (מקס')
400mV
יחס העברת זרם (מינ')
300% ב-5mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
יחס העברת זרם (מקס')
600% ב-5mA