RQ5P010SNTL
מק"ט מוצר של DigiKey
RQ5P010SNTLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RQ5P010SNTLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RQ5P010SNTLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ5P010SNTL
תיאור
MOSFET N-CH 100V 1A TSMT3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 1A (Ta) 700mW (Ta) הרכבה משטחית TSMT3
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
3.5 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
140 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
700mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TSMT3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4V, 10V