ACSL-6310-50TE
מק"ט מוצר של DigiKey
516-2222-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
516-2222-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
516-2222-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACSL-6310-50TE
תיאור
OPTOIS 2.5KV 3CH OPN COLL 16SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פלט לוגי אופטואיזולטור 15MBd קולקטור פתוח, הידוק שוטקי 2500Vrms 3 ערוצי 10kV/µs CMTI 16-SOIC
מודלים EDA/CAD
ACSL-6310-50TE דגמים
קטגוריה
קצב נתונים
15MBd
יצרן
Broadcom Limited
שיהוי התפשטות tpLH / tpHL (מקס')
100ns, 100ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן עליה/ירידה (אופייני)
30ns, 12ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.52V
מספר הערוצים
3
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
15mA
כניסות - צד 1 / צד 2
2/1
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
מתח - בידוד
2500Vrms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
חסינות טרנזיינטים באופן-משותף (מינ')
10kV/µs
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג כניסה
DC
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ)
סוג היציאה
קולקטור פתוח, הידוק שוטקי
מארז ההתקן של הספק
16-SOIC
זרם - יציאה / ערוץ
50 mA