HCPL-0661-500E
מק"ט מוצר של DigiKey
516-2477-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
516-2477-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
516-2477-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCPL-0661-500E
תיאור
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COLL 8SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פלט לוגי אופטואיזולטור 10MBd קולקטור פתוח, הידוק שוטקי 3750Vrms 2 ערוצי 15kV/µs CMTI ‎8-SO Tall
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HCPL-0661-500E דגמים
קטגוריה
קצב נתונים
10MBd
יצרן
Broadcom Limited
שיהוי התפשטות tpLH / tpHL (מקס')
100ns, 100ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן עליה/ירידה (אופייני)
24ns, 10ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.5V
מספר הערוצים
2
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
15mA
כניסות - צד 1 / צד 2
2/0
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
מתח - בידוד
3750Vrms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
חסינות טרנזיינטים באופן-משותף (מינ')
15kV/µs
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג כניסה
DC
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
סוג היציאה
קולקטור פתוח, הידוק שוטקי
מארז ההתקן של הספק
‎8-SO Tall
זרם - יציאה / ערוץ
50 mA