FB060303T-101Y-S | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 100 OHM 0201 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 200mA 400mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 200mA |
יצרן Cal-Chip Electronics, Inc. | התנגדות DC (DCR) (מקס') 400mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גובה (מקס') 0.013 אינץ' (0.33 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |
עכבה @ תדר 100 Ohms @ 100 MHz |