FB060303T-101Y-S
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-FB060303T-101Y-STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-FB060303T-101Y-SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-FB060303T-101Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FB060303T-101Y-S
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 200mA 400mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
Cal-Chip Electronics, Inc.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
400mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.33‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz