GMC10X7R331K100NT
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-GMC10X7R331K100NTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-GMC10X7R331K100NTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-GMC10X7R331K100NTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GMC10X7R331K100NT
תיאור
CAP0603 X7R 330PF 10% 100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%