GRM188R72A331KA01D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 330PF 100V X7R 0603 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה X7R 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM188R72A331KA01D דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |