CPPLC7L-A7BR-10.0TS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Cardinal Components Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Cardinal Components Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 314
10 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CPPLC7L-A7BR-10.0TS
מק"ט מוצר של DigiKey
CPPLC7L-A7BR-10.0TS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPPLC7L-A7BR-10.0TS
תיאור
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
25mA