510CCA10M0000AAG אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
חדש ב-DigiKey‏
10 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
510CCA10M0000AAG
מק"ט מוצר של DigiKey
863-510CCA10M0000AAG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510CCA10M0000AAG
תיאור
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
26mA
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA