RM1D060D100
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-RM1D060D100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1D060D100
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 100A 1-60V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RM1D060D100 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 60 V
סדרה
זרם עומס
100 A
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C