RM1D060D50
RM1D060D50
RM1D060D50
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-RM1D060D50-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1D060D50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 1-60V
מודלים EDA/CAD
RM1D060D50 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 60 V
סדרה
זרם עומס
50 A
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C