CSHD6-100C TR13 PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-CSHD6-100CTR13PBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-CSHD6-100CTR13PBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-CSHD6-100CTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSHD6-100C TR13 PBFREE
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 100V 6A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 6A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSHD6-100C TR13 PBFREE דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 6 A
יצרן
Central Semiconductor Corp
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 µA @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
6A