STPS15H100CB
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11400-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS15H100CB
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 100V 7.5A DPAK
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 7.5A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מודלים EDA/CAD
STPS15H100CB דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 7.5 A
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
7.5A