APSG160ELL222MJ20S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-4315-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APSG160ELL222MJ20S
תיאור
CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 8mOhm 20000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APSG160ELL222MJ20S דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
20000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
8.1 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות
2200 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
8mOhm