APSG160ELL152MH20S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-APSG160ELL152MH20S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APSG160ELL152MH20S
תיאור
CAP ALUM POLY 1.5MF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 mF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 8mOhm 20000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APSG160ELL152MH20S דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
20000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
750 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
7.5 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
1.5 mF
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
8mOhm