APXF6R3ARA331MF61G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-APXF6R3ARA331MF61GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-APXF6R3ARA331MF61GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-APXF6R3ARA331MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APXF6R3ARA331MF61G
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 10mOhm 15000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
APXF6R3ARA331MF61G דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-105°C
יצרן
Chemi-Con
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
3.9 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
6.3 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
ESR (התנגדות טורית שקולה)
10mOhm