PNE20020ERX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7417-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7417-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7417-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNE20020ERX
תיאור
DIODE STANDARD 200V 2A SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 2A הרכבה משטחית SOD-123W
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
17pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
980 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA