APXG160ARA221MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-4283-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-4283-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-4283-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APXG160ARA221MF80G
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 22mOhm 15000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APXG160ARA221MF80G דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
3.3 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm