EKXF451ELL220MK25S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKXF451ELL220MK25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKXF451ELL220MK25S
תיאור
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 20000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKXF451ELL220MK25S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
240 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
20000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C