EKY-350ETE102MK25S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKY-350ETE102MK25SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EKY-350ETE102MK25STB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKY-350ETE102MK25S
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
יישומים
יצרן
זרם אדווה בתדר נמוך
1.338 A @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.23 A @ 100 kHz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
27 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C