ELXM201VSN391MQ30S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chemi-Con
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
390 µF 200 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 7000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ELXM201VSN391MQ30S
מק"ט מוצר של DigiKey
ELXM201VSN391MQ30S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXM201VSN391MQ30S
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ELXM201VSN391MQ30S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.29 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.935 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
200 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C