ELXZ500ELL470MFB5D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 9,851
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 14,504
גיליון נתונים
Cornell Dubilier Knowles
Nichicon
Nichicon
47 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ELXZ500ELL470MFB5D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-2004-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXZ500ELL470MFB5D
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ELXZ500ELL470MFB5D דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
104 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
260 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
450 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C