EMLA250ARA101MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMLA250ARA101MF80GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMLA250ARA101MF80GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMLA250ARA101MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMLA250ARA101MF80G
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMLA250ARA101MF80G דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
92 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
230 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
700 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C