EXV107M025A9HAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11443-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-11443-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-11443-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXV107M025A9HAA
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏340‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EXV107M025A9HAA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
210 mA @ 120 Hz
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
300 mA @ 100 kHz
עכבה
260 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏340‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C