EMVY250ARA100ME55G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMVY250ARA100ME55GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMVY250ARA100ME55GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMVY250ARA100ME55GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMVY250ARA100ME55G
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
38 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
95 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
1.8 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.205‏ אינץ' (5.20‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C