EPAG401ELL121MM30S
מק"ט מוצר של DigiKey
EPAG401ELL121MM30S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EPAG401ELL121MM30S
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EPAG401ELL121MM30S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
670 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.005 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C