HHXD350ARA151MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXD350ARA151MHA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXD350ARA151MHA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXD350ARA151MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXD350ARA151MHA0G
תיאור
CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HHXD350ARA151MHA0G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
230 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C