HHXD500GRA330MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXD500GRA330MF80GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXD500GRA330MF80GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXD500GRA330MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXD500GRA330MF80G
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
מאפיינים
נגד-רעידות
זרם אדווה בתדר נמוך
112 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
קיבוליות
33 µF
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C