EEH-ZA1H330XP
מק"ט מוצר של DigiKey
P15444TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15444CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15444DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEH-ZA1H330XP
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
33 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEH-ZA1H330XP דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
240 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C