HHXE350GRA470MF61G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 60mOhm 2000 שעות ב-135°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 135°C |
יצרן Chemi-Con | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מאפיינים נגד-רעידות |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר נמוך 140 mA @ 120 Hz |
סוג היברידי | זרם אדווה בתדר גבוה 1.4 A @ 100 kHz |
קיבוליות 47 µF | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.240 אינץ' (6.10 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.260 אינץ' x רוחב 0.260 אינץ' (6.60 מ"מ x 6.60 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 60mOhm | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-135°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |