HHXE350GRA470MF61G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXE350GRA470MF61GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXE350GRA470MF61GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXE350GRA470MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXE350GRA470MF61G
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 2000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
Digi-Reel®
מאפיינים
נגד-רעידות
זרם אדווה בתדר נמוך
140 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4 A @ 100 kHz
קיבוליות
47 µF
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C