EJ1V221MP51012 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 318 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 1.06 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 250 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.531 אינץ' (13.50 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 5000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |