EJ1V330MNN0511U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
קיים במלאי: 1,209
גיליון נתונים
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EJ1V330MNN0511U
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-EJ1V330MNN0511U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EJ1V330MNN0511U
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
63 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
210 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
1.2 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C