PW2S181MNN1845P5
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-PW2S181MNN1845P5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PW2S181MNN1845P5
תיאור
CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
900 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
500 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
420 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C