VJ2W470MNN1625A6
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-VJ2W470MNN1625A6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ2W470MNN1625A6
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
500 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
675 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
1.2 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C