J104D2C24VDC.15S
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J104D2C24VDC.15S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J104D2C24VDC.15S
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) חור מעבר
מודלים EDA/CAD
J104D2C24VDC.15S דגמים
יצרן
CIT Relay and Switch
מתח מחייב-פעולה
18VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
זמן פעולה
6 ms
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן שחרור
4 ms
מתח סליל
24VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2 A
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 100VDC - מקס'
סוג ממסר
שימוש כללי
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏500‏, W‏200‏
התנגדות סליל
3.84 kOhms
זרם סליל
6.3 mA