J1031C24VDC.15S
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J1031C24VDC.15S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J1031C24VDC.15S
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
J1031C24VDC.15S דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
CIT Relay and Switch
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
18VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
4.5 ms
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן שחרור
1.5 ms
מתח סליל
24VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
כסף (Ag), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2 A
סוכנות הרשאות
cURus
מתח מיתוג
‎125VAC‏, 60VDC - מקס'
סוג ממסר
שימוש כללי
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏250‏, W‏120‏
התנגדות סליל
3.84 kOhms
זרם סליל
6.3 mA