J114AF2CS12VDC.53
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J114AF2CS12VDC.53-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J114AF2CS12VDC.53
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
J114AF2CS12VDC.53 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
20 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
סוכנות הרשאות
cURus
מתח מיתוג
380VAC, 110VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3040‏, W‏880‏
התנגדות סליל
270 Ohms
זרם סליל
44.4 mA