2920L125PR
מק"ט מוצר של DigiKey
F2869TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F2869CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F2869DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L125PR
תיאור
PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 15V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
70 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
250 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
15V
גודל / מידה
אורך 0.289‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.35 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
זרם - מקס'
40 A