J115F11CH12VDCSH1.5U
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J115F11CH12VDCSH1.5U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J115F11CH12VDCSH1.5U
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50A 12V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
J115F11CH12VDCSH1.5U דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל תחמוצת אינדיום (AgSnOInO)
מתח מיתוג
‎10000VAC‏, 10000VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏13850‏, W‏5500‏
סוג ממסר
זרם סליל
125 mA
התנגדות סליל
96 Ohms