CFS-20632768EZYB
מק"ט מוצר של DigiKey
300-8843-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFS-20632768EZYB
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 7pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.075‏ אינץ' (1.90‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm