CFS-20632768EZBB
מק"ט מוצר של DigiKey
300-8761-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFS-20632768EZBB
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 6pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.075‏ אינץ' (1.90‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm