HC-49/U-S16000000ABJB
מק"ט מוצר של DigiKey
300-6034-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HC-49/U-S16000000ABJB
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 18pF 50 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HC-49/U-S16000000ABJB דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
גודל / מידה
אורך 0.453‏ אינץ' x‏ רוחב 0.183‏ אינץ' (11.50 מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm