FC4STCBMF16.0
מק"ט מוצר של DigiKey
631-FC4STCBMF16.0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FC4STCBMF16.0
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 20pF 40 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
גודל / מידה
אורך 0.447‏ אינץ' x‏ רוחב 0.183‏ אינץ' (11.35 מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.142‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm